Vinaora Nivo Slider

Charytatywny Bal Andrzejkowy

Rozmiar czcionki:

To już drugi raz Gminny Zespół Szkół w Michałowie przygotowuje Charytatywny Bal Andrzejkowy.

Powoli staje się on dobrą tradycją szkoły. Inicjatywa powstała z chęci ludzi dobrej woli, którym zależy na pomocy szkole i jej uczniom jak również z potrzeby wspomożenia budżetu Rady Rodziców. Pieniądze uzyskane z Balu Charytatywnego w całości wracają do uczniów. Z nich korzysta się m.in. przy okazji zakupu nagród i dyplomów  uczniowskich a także na pokrycie kosztów podróży uczniów gdy jeżdżą na konkursy lub zawody. Nie wszyscy uczniowie pochodzą z zamożnych rodzin, nie każdy rodzic wpłaca na fundusz rady rodziców a szkoła nie chce dzielić uczniów na biednych i bogatych.  Każdemu uczniowi  stwarzana jest szansa wykazania się a osiągnięcia są doceniane. W zeszłym roku z akcji charytatywnej uzyskano ponad 2 tys. zł Tegoroczna impreza  cieszy się dwukrotnie większym zainteresowaniem i organizatorzy spodziewają  się uzyskać sporo więcej.

Bal Charytatywny to dobra zabawa i wspaniały cel. Jest to również doskonała okazja do integracji społeczności Michałowa wokół dobrego celu pomocy szkole i  dzieciom.

 Podczas imprezy organizowanej w michałowskiej Gospodzie przewidziane są różne atrakcje. Odbędzie się loteria fantowa, kiermasz prac uczniowskich, walczyk czekoladowy,  wybór Króla i Królowej Balu oraz ciesząca się dużą popularnością aukcja prac. Do tańca zagra lubiany michałowski zespól „Casanova”.

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Wczoraj: 68
Bieżący tydzień: 396
Poprzedni tydzień: 448
Bieżący miesiąc: 1939
Poprzedni miesiąc: 1769
Ogółem: 211506

Poland 77.1%United States 14.2%Germany 1.6% 1.2%