Vinaora Nivo Slider

przedszkole button zgkim button
bip button epuapi button rcl button geoportal button puszcza button wrotapodlasia button podlaskie button panoramy button

Plan gospodarki niskoemisyjnej - ankieterzy odwiedzą mieszkańców gminy

Rozmiar czcionki:

co2

W związku z przystąpieniem przed Gminę Michałowo do opracowywania „Planu gospodarki niskoemisyjnej”, wykonywanego przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o., informujemy że na terenie naszej gminy do 22 grudnia 2014r zostanie przeprowadzone badanie ankietowe przez ankieterów firmy EkoExpert DEiG Sp. z o.o. w celu uzyskania informacji dotyczących wykorzystania źródeł energii w gminie.

Ankieterzy wyposażeni będą w identyfikatory z upoważnieniem podpisanym przez Burmistrza Michałowa.

Ankieter na żądanie właściciela posesji ma obowiązek do wylegitymowania się przed osobą udzielającą odpowiedzi na ankietę. Ankieta dotyczy budynku mieszkalnego, w którym znajduje się źródło ogrzewania.

Wypełnienie ankiety jest konieczne do opracowania rzetelnego programu, który w przyszłości umożliwi Gminie pozyskanie środków zewnętrznych na realizację projektów ograniczających emisję CO2. Dane pozyskane z ankiety służą tylko i wyłącznie do opracowania programu i nie będą przetwarzane ani przez Gminę ani przez firmę EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.,.

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań, prosimy o kontakt z pracownikiem gminy: Panem Marcinem Stalbowskim, tel. 85 713 17 81.

Wzór ankiety dotyczącej opracowania planu gospodarki niskoemisyjnej można pobrać poniżej.

Ankieta dla mieszkańców.

Ankieta dla przedsiębiorców.

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Dzisiaj: 55
Wczoraj: 45
Bieżący tydzień: 55
Poprzedni tydzień: 368
Bieżący miesiąc: 1817
Poprzedni miesiąc: 1824
Ogółem: 207366

Poland 82.7%United States 9.5%United Kingdom 1.4% 1.3%