Vinaora Nivo Slider

Spotkanie informacyjno-kontaktowe PNWM

Rozmiar czcionki:

Wspólnie ze Stowarzyszeniem Chrześcijańskich Dzieł Wychowania (SChDW) serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane zorganizowaniem polsko-niemieckiej wymiany młodzieży na spotkanie informacyjno-kontaktowe PNWM, które odbędzie się 13 maja 2016 w Olsztynie. Spotkanie skierowane jest do podmiotów zainteresowanych wymianą młodzieży z województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Głównym celem spotkań jest przekazanie uczestnikom podstawowych informacji o tym, jak zorganizować polsko-niemieckie spotkanie młodzieży oraz czy i jak tego typu przedsięwzięcie może otrzymać dotację z PNWM. Podczas spotkania uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do pracy z młodzieżą podczas międzynarodowych projektów wymiany szkolnej i pozaszkolnej.

Ważnym aspektem spotkania jest ponadto poznanie innych lokalnych organizacji przeprowadzających lub planujących polsko-niemieckie projekty dla młodzieży oraz wymiana doświadczeń. Oferta skierowana jest do przedstawicieli organizacji zainteresowanych zarówno szkolną, jak i pozaszkolną wymianą młodzieży (szkoły, stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe). Podczas spotkania można będzie uzyskać zaświadczenie o ukończeniu formy doskonalenia zawodowego nauczycieli.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Prosimy jednak o wiążące zgłoszenie udziału korzystając z formularza zgłoszeniowego, który znajdziecie Państwo tutaj.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłoszenie do dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo także na naszej stronie internetowej:

http://www.pnwm.org/aktualnosci-i-projekty/projekty-pnwm/spotkanie-informacyjno-kontaktowe-pnwm-w-olsztynie/#content

 

Cieszymy się na Państwa uczestnictwo!

 

Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowania

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Dzisiaj: 45
Wczoraj: 72
Bieżący tydzień: 478
Poprzedni tydzień: 390
Bieżący miesiąc: 968
Poprzedni miesiąc: 1889
Ogółem: 198894

Poland 83.5%United States 8.9%Germany 1.3% 1.2%