Vinaora Nivo Slider

przedszkole button zgkim button
bip button epuapi button rcl button geoportal button puszcza button wrotapodlasia button podlaskie button panoramy button

Konsultacje w sprawie projektu „Programu współpracy Gminy Michałowo z organizacjami pozarządowymi na 2018 r.”

Rozmiar czcionki:

ogloszenie

Do 12 listopada br. będą prowadzone konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej w Michałowie w sprawie przyjęcia „Programu współpracy Gminy Michałowo z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2018 r.”.

 

Uwagi i opinie dotyczące projektu uchwały można składać na załączonym formularzu bezpośrednio w Urzędzie Miejskim w Michałowie (w Biurze Podawczym) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Zasięg terytorialny konsultacji obejmuje organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art.3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie prowadzące działalność na terenie Gminy Michałowo lub na rzecz jej mieszkańców.

Celem konsultacji jest umożliwienie zgłaszania uwag i opinii do przedmiotowego projektu przez przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie, działających na terenie gminy Michałowo.

Projekt uchwały oraz formularz uwag w załącznikach.

 

Załączniki

  1. Projekt uchwały wraz z załącznikiem (*.pdf).
  2. Formularz uwag i opinii (*.doc)

STATYSTYKI ODWIEDZIN

Dzisiaj: 18
Wczoraj: 53
Bieżący tydzień: 177
Poprzedni tydzień: 382
Bieżący miesiąc: 1260
Poprzedni miesiąc: 1974
Ogółem: 182126

Poland 88%United States 4.8% 1%Germany 0.9%