Nowy rozkład kursów autobusów “szkolnych” od 1.09.2022

Od 1 września zmienia się rozkład autobusowy przewoźnika FASTER WASH. Uwaga: Autobusy dowożące młodzież szkolną i dzieci do szkół i przedszkola są to normalne linie i każdy obywatel może być nimi przewożony (oczywiście musi wykupić u kierowcy bilet) . Autobusy kursują od poniedziałku do piątku oprócz świąt

LINIA: Michałowo - Zabłudów - Tylwica - Michałowo
Michałowo, Plac 11 Listopada 06:40
Kamienny Bród I 06:42
Mościska I 06:43
Topolany I 06:47
Topolany Cerkiew I 06:48
Topolany Kolonia I 06:50
Tylwica III 06:51
Tylwica I 06:52
Folwarki Tylwickie Piatienka 06:53
Folwarki Tylwickie I 06:54
Folwarki Wielkie Kolonia III 06:56
Folwarki Wielkie Kolonia I 06:57
Folwarki Wielkie Kolonia 06:58
Zabłudów  07:01
Zabłudów Rynek I 07:03
Zabłudów Kolonia 07:04
Folwarki Wielkie Kolonia I
Folwarki Wielkie Kolonia II 07:09
Folwarki Wielkie Kolonia IV 07:10
Folwarki TylwickIe II 07:12
Tylwica Patienka 07:13
Tylwica II 07:17
Tylwica IV 07:21
Topolany Kolonia II 07:22
Topolany  07:23
Potoka 07:27
Hieronimowo 07:36
Kazimierowo IV 07:42
Kazimierowo II 07:43
Michałowo ul. Hieronimowska II 07:44
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:47
Michałowo, ul. Leśna 07:50
Michałowo Przedszkole Michałkowo 07:51
Michałowo, Plac 11 Listopada 07:52
Michałowo Pl. 11 Listopada 13:20 15:35
Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:40
Michałowo Przedszkole Michałkowo 13:26 15:41
Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:30 15:45
Michałowo ul. Hieronimowska I 13:32 15:47
Kazimierowo I 13:33 15:48
Kazimierowo III 13:34 15:49
Hieronimowo 13:40 15:55
Potoka 13:49 16:04
Topolany  13:52 16:07
Topolany Kolonia I 13:53 16:08
Tylwica III 13:54 16:09
Tylwica I 13:55 16:10
Folwarki Tylwickie Patienka 14:00 16:15
Folwarki Tylwicke I 14:04 16:19
Folwarki Wielkie Kolonia III 14:06 16:21
Folwarki Wielkie Kolonia I 14:07 16:22
Folwarki Wielkie Kolonia 14:09 16:24
Zabłudów Kolonia I I
Zabłudów  14:14 16:29
Zabłudów Rynek I 14:16 16:31
Zabłudów Kolonia 14:18 16:33
Folwarki Wielkie Kolonia II 14:20 16:35
Folwarki Wielkie Kolonia IV 14:21 16:36
Folwarki Tylwickie II 14:23 16:38
Tylwica Piatienka 14:24 16:39
Tylwica II 14:26 16:41
Tylwica IV 14:27 16:42
Topolany Kolonia II 14:28 16:43
Topolany Cerkiew II 14:29 16:44
Topolany II 14:31 16:46
Mościska II 14:33 16:48
Kamienny Bród II 14:34 16:49
Michałowo, Plac 11 Listopada 14:37 0`
LINIA: Michałowo - Kokotowo - Żednia - Michałowo
Michałowo Pl. 11 Listopada   14:01 16:15
Michałowo, ul. Leśna   14:03 16:17
Michałowo Przedszkole Michałkowo   14:04 16:18
Michałowo Pl. 11 Listopada   I I
Michałowo, ul. Sienkiewicza 06:30 14:06 16:20
Michałowo, ul. Leśna 06:32 I I
Kolonia Michałowo 06:34 14:08 16:22
Majdan 06:36 14:10 16:24
Kokotowo 06:42 14:16 16:30
Sokole 06:46 14:20 16:34
Sokole I 14:23 16:37
Żednia 06:52 14:24 16:38
Żednia 06:53 14:25 16:39
Sokole  06:57 I I
Sokole 07:00 14:28 16:42
Kokotowo 07:03 14:31 16:45
Majdan 07:08 14:36 16:50
Kolonia Michałowo 07:11 14:39 16:53
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:14 14:42 16:56
Michałowo, ul. Leśna 07:16 I I
Michałowo Przedszkole Michałkowo 07:17 I I
Michałowo Pl. 11 Listopada 07:18 14:43 16:57
LINIA: Michałowo -Pieńki - Gródek - Michałowo
Michałowo Plac 11 listopada II 07:18
Pieńki II 07:21
Gródek – Kolonia II 07:24
Gródek – Kosciół I 07:26
Gródek Urząd Gminy 07:27
Gródek – Kościól II 07:29
Gródek – Kolonia I 07:32
Zakopce 07:36
Pieńki I 07:40
Pieńki  07:41
Pieńki  07:43
Pieńki 07:44
Kolonia Michałowo 07:47
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:49
Michałowo, ul. Leśna 07:52
Michałowo Przedszkole Michałkowo 07:53
Michałowo Pl. 11 Listopada 07:54
Michałowo Pl. 11 Listopada 13:20 15:34
Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:39
Michałowo Przedszkole Michałkowo 13:26 15:40
Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:31 15:45
Pieńki 13:35 15:49
Pieńki 13:37 15:51
Pieńki 13:39 15:53
Pieńki II 13:40 15:54
Zakopce 13:44 15:58
Gródek – Kolonia II 13:47 16:01
Gródek – Kościól I 13:49 16:03
Gródek Urząd Gminy 13:50 16:04
Gródek – Kosciół I 13:51 16:05
Gródek – Kolonia I 13:53 16:07
Pieńki I 13:57 16:11
Michałowo Przedszkole Michałkowo 14:00 16:14
Michałowo Pl. 11 Listopada 14:01 16:15
LINIA:Kolonia Mostowlany - Szymki - Michałowo
Kolonia Mostowlany I 06:40
Mostowlany Kolonia 06:41
Kolonia Mostowlany II 06:43
Jałówka 06:51
Jałówka Kolonia 06:53
Kolonia Zaleszany 06:57
Kolonia Nowosady 07:01
Nowosady I 07:03
Nowosady III 07:04
Szymki I 07:07
Cisówka 07:12
Szymki  07:17
Szymki 07:18
Leonowicze  07:21
Bachury 07:26
Bachury – Kolonia 07:28
Ciwoniuki 07:32
Juszkowy Gród 07:33
Barszczewo – Julianka 07:35
Barszczewo  07:36
Lewsze 07:38
Nowa Wola 07:42
Nowa Wola 07:43
Kobylanka 07:46
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:48
Michałowo, ul. Leśna 07:49
Michałowo Przedszkole Michałkowo 07:50
Michałowo Pl. 11 Listopada 07:51
Michałowo Pl. 11 Listopada 13:20 15:35
Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:40
Michałowo Przedszkole Michałkowo 13:26 15:41
Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:30 15:45
Kobylanka 13:32 15:47
Nowa Wola 13:35 15:50
Nowa Wola 13:36 15:51
Lewsze 13:40 15:55
Barszczewo  13:42 15:57
Barszczewo – julianka 13:43 15:58
Juszkowy Gród 13:45 16:00
Ciwoniuki 13:46 16:01
Bachury – Kolonia 13:50 16:05
Bachury 13:51 16:06
Leonowicze  13:56 16:11
Szymki 13:59 16:14
Szymki  14:00 16:15
Cisówka 14:05 16:20
Szymki II 14:10 16:25
Nowosady II 14:13 16:28
Nowosady IV 14:14 16:29
Kolonia Nowosady 14:15 16:30
Kolonia Zaleszany 14:17 16:32
Jałówka Kolonia 14:20 16:35
Jałówka 14:22 16:37
Kolonia Mostowlany i 14:30 16:45
Mostowlany Kolonia 14:33 16:48
Kolonia Mostowlany  14:34 16:49
LINIA: Michałowo - Tanica Górna - Ciwoniuki - Michałowo
Michałowo Pl. 11 Listopada 06:30
Michałowo, ul. Sienkiewicza 06:35
Michałowo, ul. Leśna 06:36
Michałowo Przedszkole Michałkowo 06:40
Nowa Wola I 06:45
Planty I 06:52
Suszcza I 06:58
Krugły Lasek 07:02
Krugły Lasek 07:04
Juszkowy Gród Kolonia II 07:07
Tanica Dolna 07:10
Tanica Górna 07:11
Osiedle Bondary 07:14
Bondary 07:15
Bagniuki 07:17
Juszkowy Gród 07:23
Ciwoniuki 07:25
Ciwoniuki 07:26
Kuchmy 07:29
Gorbacze I 07:32
Oziabły I 07:35
Kobylanka 07:40
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:43
Michałowo, ul. Leśna 07:44
Michałowo Przedszkole Michałkowo 07:45
Michałowo Pl. 11 Listopada 7:46​
Michałowo Pl. 11 Listopada 13:20
Michałowo, ul. Leśna 13:25
Michałowo Przedszkole Michałkowo 13:26
Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:30
Kobylanka 13:33
Oziabły II 13:37
Gorbacze II 13:39
Kuchmy 13:41
Ciwoniuki 13:43
Ciwoniuki 13:44
Juszkowy Gród 13:46
Bagniuki 13:51
Bondary 13:52
Osiedle Bondary 13:53
Tanica Górna Wieś 13:55
Tanica Dolna 13:56
Juszkowy Gród Kolonia I 13:58
Krugły Lasek 14:01
Krugły Lasek 14:03
Suszcza II 14:06
Planty II 14:12
Nowa Wola II 14:19
Michałowo, ul. Leśna 14:26
Michałowo Przedszkole Michałkowo 14:27
Michałowo, ul. Sienkiewicza 14:29
Michałowo Pl. 11 Listopada 14:30
Michałowo Pl. 11 Listopada 15:40
Michałowo, ul. Sienkiewicza 15:45
Michałowo, ul. Leśna 15:46
Michałowo Przedszkole Michałkowo 15:50
Nowa Wola I 15:55
Planty I 16:02
Suszcza I 16:08
Krugły Lasek 16:12
Krugły Lasek 16:14
Juszkowy Gród Kolonia II 16:17
Tanica Dolna 16:20
Tanica Górna 16:21
Osiedle Bondary 16:24
Bondary 16:25
Bagniuki 16:27
Juszkowy Gród 16:33
Ciwoniuki 16:35
Ciwoniuki 16:36
Kuchmy 16:39
Gorbacze I 16:42
Oziabły I 16:45
Kobylanka 16:50
Michałowo, ul. Sienkiewicza 16:53
Michałowo, ul. Leśna 16:54
Michałowo Przedszkole Michałkowo 16:55
Michałowo Pl. 11 Listopada 16:56
Skip to content