Nowy rozkład kursów autobusów “szkolnych” od 19.05.2021

LINIA: Michałowo – Michałowo przez Topolany

PRZYSTANKI godz.
Tylwica Majątek 06:50
Tylwica I 06:53
Topolany Kolonia I 06:54
Potoka 07:00
Topolany Cekiew I 07:05
Topolany I 07:06
Mościska I 07:10
Michałowo, ul. Leśna 07:15
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:20
Kazimierowo 07:25
Hieronimowo 07:30
Kazimierowo 07:35
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:45
p. Michałowo, ul. Leśna 07:47
PRZYSTANKI godz. godz.
o. Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:05
Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:30 15:10
Kazimierowo 13:35 15:15
Hieronimowo 13:40 15:20
Kazimierowo 13:45 15:25
Mościska II 13:47 15:27
Topolany II 13:50 15:30
Topolany Cerkiew II 13:51 15:31
Topolany kolonia II 13:53 15:33
Potoka 13:56 15:36
Tylwica II 14:03 15:43
Tylwica Majątek 14:05 15:45
Michałowo, ul. Leśna 14:19 15:59
p. Michałowo, ul. Sienkiewicza 14:20 16:00

LINIA: Kolonia Mostowlany – Michałowo przez Szymki

PRZYSTANKI godz.
Kolonia Mostowlany 06:30
Jałówka 06:45
Szymki – Kolonia 06:55
Cisówka 07:02
Szymki II 07:08
Leonowicze I 07:14
Bachury 07:20
Bachury – Kolonia 07:22
Juszkowy Gród 07:28
Juszkowy Gród 07:31
Barszczewo Julianka 07:33
Barszczewo 07:36
Lesanka 07:38
Michałowo – Targowisko 07:41
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:45
Michałowo, ul. Leśna 07:48
PRZYSTANKI godz. godz.
Michałowo, ul. Leśna 13:20 15:05
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 13:25 15:10
Michałowo – Targowisko 13:29 15:14
Lesanka 13:32 15:17
Barszczewo 13:34 15:19
Barszczewo Julianka 13:37 15:22
Juszkowy Gród 13:39 15:24
Juszkowy Gród 13:42 15:27
Bachury – Kolonia 13:48 15:33
Bachury 13:50 15:35
Leonowicze II 13:56 15:41
Szymki I 14:02 15:47
Cisówka 14:08 15:53
Szymki – Kolonia 14:15 16:00
Jałówka 14:25 16:10
Kolonia Mostowlany 14:40 16:25

LINIA: Michałowo – Michałowo przez Pieńki

PRZYSTANKI godz.
Żednia 06:50
Sokole 06:55
Sokole 06:59
Kokotowo 07:04
Majdan 07:08
Pieńki 07:10
Pieńki 07:14
Pieńki II 07:17
Pieńki Zakopce II 07:22
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:25
Michałowo, ul. Leśna 07:26
Kobylanka 07:28
Nowa Wola 07:36
Kobylanka 07:44
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:46
Michałowo, ul. Leśna 07:47
PRZYSTANKI godz. godz.
o. Michałowo, ul. Leśna 13:20 15:00
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 13:30 15:10
Kobylanka 13:32 15:12
Nowa Wola 13:40 15:20
Kobylanka 13:48 15:28
Pieńki Zakopce I 13:50 15:30
Pieńki I 13:54 15:34
Pieńki 13:55 15:35
Pieńki 13:57 15:37
Kolonia Michałowo 14:02 15:42
Majdan 14:06 15:46
Kokotowo 14:12 15:52
Sokole 14:17 15:57
Sokole 14:21 16:01
Żednia 14:26 16:06
Sokole 14:27 16:07
Kokotowo 14:31 16:11
Majdan 14:37 16:17
Kolonia Michałowo 14:40 16:20
Michałowo, ul. Leśna 14:44
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 14:45

LINIA: Michałowo – Michałowo przez Bondary

PRZYSTANKI godz. godz.
Michałowo, ul. Leśna 15:10
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 15:23
Planty I 06:44 15:28
Suszcza I 06:49 15:33
Krugły Lasek 06:54 15:40
Tanica Dolna 07:01 15:42
Bagniuki 07:03 15:44
Bondary 07:05 15:46
Osiedle Bondary 07:07 15:48
Tanica Górna 07:09 15:55
Juszkowy Gród 07:16 15:57
Ciwoniuki 07:18 15:58
Ciwoniuki 07:19 16:00
Kuchmy 07:21 16:06
Gorbacze I 07:27 16:09
Oziabły 07:30 16:14
Kobylanka 07:35 16:18
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:39 16:19
Michałowo, ul. Leśna 07:40 15:05
PRZYSTANKI godz.
Michałowo, ul. Leśna 13:25
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 13:30
Kobylanka 13:34
Oziabły 13:39
Gorbacze I 13:42
Kuchmy 13:48
Ciwoniuki 13:50
Ciwoniuki 13:51
Juszkowy Gród 13:53
Tanica Górna 14:00
Osiedle Bondary 14:02
Bondary 14:04
Bagniuki 14:06
Tanica Dolna 14:08
Krugły Lasek 14:15
Suszcza I 14:20
Planty I 14:25
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 14:38
Michałowo, ul. Leśna 14:39
Skip to content