Nowy rozkład kursów autobusów “szkolnych” od 1.11.2021

Od 1 listopada zmienia się rozkład autobusowy przewoźnika FASTER WASH. Uwaga: Autobusy dowożące młodzież szkolną i dzieci do szkół i przedszkola są to normalne linie i każdy obywatel może być nimi przewożony (oczywiście musi wykupić u kierowcy bilet) . Autobusy kursują od poniedziałku do piątku oprócz świąt

LINIA: Michałowo - Zabłudów - Tylwica-Majątek - Michałowo
Michałowo, ul. Sienkiewicza 06:44
Michałowo, ul. Leśna 06:46
Michałowo, Plac 11 Listopada 06:48
Kamienny Bród i 06:50
Mościska I 06:51
Topolany I 06:55
Topolany Cerkiew I 06:56
Topolany Kolonia I 06:58
Tylwica III 06:59
Tylwica i 07:00
Folwarki Tylwickie Piatienka 07:01
Folwarki Tylwickie I 07:02
Folwarki Wielkie Kolonia III 07:04
Folwarki Wielkie Kolonia I 07:05
Folwarki Wielkie Kolonia 07:06
Zabłudów 07:09
Zabłudów Rynek I 07:11
Zabłudów Kolonia 07:12
Folwarki Wielkie Kolonia I
Folwarki Wielkie Kolonia II 07:17
Folwarki Wielkie Kolonia IV 07:18
Folwarki TylwickIe II 07:20
Tylwica Patienka 07:21
Tylwica II 07:25
Tylwica IV 07:29
Topolany Kolonia II 07:30
Topolany 07:31
Potoka 07:35
Hieronimowo 07:44
Kazimierowo IV 07:50
Kazimierowo II 07:51
Michałowo ul. Hieronimowska II 07:52
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:55
Michałowo, ul. Leśna 07:58
PRZYSTANKI D D
Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:30
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 13:30 15:35
Michałowo ul. Hieronimowska I 13:32 15:37
Kazimierowo I 13:33 15:38
Kazimierowo III 13:34 15:39
Hieronimowo 13:40 15:45
Potoka 13:49 15:54
Topolany 13:52 15:57
Topolany Kolonia I 13:53 15:58
Tylwica III 13:54 15:59
Tylwica I 13:58 16:03
Folwarki Tylwickie Patienka 14:03 16:08
Folwarki Tylwicke I 14:04 16:09
Folwarki Wielkie Kolonia III 14:06 16:11
Folwarki Wielkie Kolonia I 14:07 16:12
Folwarki Wielkie Kolonia 14:09 16:14
Zabłudów Kolonia I I
Zabłudów 14:14 16:19
Zabłudów Rynek I 14:16 16:21
Zabłudów Kolonia 14:18 16:23
Folwarki Wielkie Kolonia II 14:20 16:25
Folwarki Wielkie Kolonia IV 14:21 16:26
Folwarki Tylwickie ii 14:23 16:28
Tylwica Piatienka 14:24 16:29
Tylwica II 14:25 16:30
Tylwica IV 14:26 16:31
Topolany Kolonia II 14:27 16:32
Topolany Cerkiew II 14:28 16:33
Topolany II 14:30 16:35
Mościska II 14:32 16:37
Kamienny Bród II 14:33 16:38
Michałowo, Plac 11 Listopada 14:36 16:41
Michałowo, ul. Leśna 14:38 16:43
Michałowo, ul. Sienkiewicza 14:40 16:45
LINIA: Michałowo - Żednia - Michałowo - Gródek - Michałowo
PRZYSTANKI D
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 06:35
Michałowo, ul. Leśna 06:37
Kolonia Michałowo 06:39
Majdan 06:41
Kokotowo 06:47
Sokole 06:51
Żednia 06:52
Sokole 06:56
Sokole 06:59
Kokotowo 07:02
Majdan 07:07
Kolonia Michałowo 07:10
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:13
Michałowo, ul. Leśna 07:15
Pieńki 07:18
Gródek – Kolonia II 07:23
Gródek – Kosciół II 07:24
Gródek Urząd Gminy 07:25
Gródek – Kościól I 07:26
Gródek – Kolonia I 07:27
Zakopce 07:33
Pieńki I 07:37
Pieńki 07:39
Pieńki 07:41
Pieńki 07:43
Kolonia Michałowo 07:46
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:50
Michałowo, ul. Leśna 07:52
PRZYSTANKI D D
Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:30
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 13:30 15:35
Kolonia Michałowo 13:32 15:37
Pieńki 13:35 15:40
Pieńki 13:37 15:42
Pieńki 13:39 15:44
Pieńki II 13:40 15:45
Zakopce 13:44 15:49
Gródek – Kolonia II 13:47 15:52
Gródek – Kościól II 13:49 15:54
Gródek Urząd Gminy 13:50 15:55
Gródek – Kosciół I 13:51 15:56
Gródek – Kolonia I 13:53 15:58
Pieńki 13:58 16:03
Michałowo, ul. Leśna 14:01 16:06
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 14:02 16:07
Kolonia Michałowo 14:05 16:10
Majdan 14:08 16:13
Kokotowo 14:13 16:18
Sokole 14:16 16:21
Sokole 14:19 16:24
Żednia 14:23 16:28
Sokole 14:24 16:29
Kokotowo 14:28 16:33
Majdan 14:34 16:39
Michałowo Kolonia 14:36 16:41
Michałowo, ul. Leśna 14:38 16:43
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 14:40 16:45
LINIA: Mostowlany Kolonia - Szymki - Michałowo
PRZYSTANKI D
Kolonia Mostowlany 06:40
Kolonia Mostowlany II 06:44
Jałówka 06:52
Jałówka Kolonia 06:54
Kolonia Zaleszany 06:58
Kolonia Nowosady 07:02
Nowosady I 07:04
Nowosady III 07:05
Szymki I 07:08
Cisówka 07:13
Szymki 07:18
Szymki 07:19
Leonowicze 07:22
Bachury 07:27
Bachury – Kolonia 07:29
Ciwoniuki 07:33
Juszkowy Gród 07:34
Barszczewo – Julianka 07:36
Barszczewo 07:37
Lewsze 07:39
Nowa Wola 07:43
Nowa Wola 07:44
Kobylanka 07:47
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:49
Michałowo, ul. Leśna 07:50
PRZYSTANKI D D
Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:30
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 13:30 15:35
Kobylanka 13:32 15:37
Nowa Wola 13:35 15:40
Nowa Wola 13:36 15:41
Lewsze 13:40 15:45
Barszczewo 13:42 15:47
Barszczewo – julianka 13:43 15:48
Juszkowy Gród 13:45 15:50
Ciwoniuki 13:46 15:51
Bachury – Kolonia 13:50 15:55
Bachury 13:51 15:56
Leonowicze 13:56 16:01
Szymki 13:59 16:04
Szymki 14:00 16:05
Cisówka 14:05 16:10
Szymki II 14:10 16:15
Nowosady II 14:13 16:18
Nowosady IV 14:14 16:19
Kolonia Nowosady 14:15 16:20
Kolonia Zaleszany 14:17 16:22
Jałówka Kolonia 14:20 16:25
Jałówka 14:22 16:27
Kolonia Mostowlany i 14:30 16:35
Kolonia Mostowlany 14:33 16:38
LINIA: Michałowo - Tanica Górna - Ciwoniuki - Michałowo
PRZYSTANKI D
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 06:40
Michałowo, ul. Leśna 06:45
Nowa Wola I 06:52
Planty I 06:59
Suszcza I 07:05
Krugły Lasek 07:09
Krugły Lasek 07:11
Juszkowy Gród Kolonia II 07:14
Tanica Dolna 07:17
Tanica Górna 07:18
Osiedle Bondary 07:21
Bondary 07:22
Bagniuki 07:24
Juszkowy Gród 07:30
Ciwoniuki 07:32
Ciwoniuki 07:33
Kuchmy 07:36
Gorbacze I 07:39
Oziabły I 07:42
Kobylanka 07:47
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 07:50
Michałowo, ul. Leśna 07:51
PRZYSTANKI D
Michałowo, ul. Leśna 13:25
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 13:30
Kobylanka 13:33
Oziabły II 13:37
Gorbacze II 13:39
Kuchmy 13:41
Ciwoniuki 13:43
Ciwoniuki 13:44
Juszkowy Gród 13:46
Bagniuki 13:51
Bondary 13:52
Osiedle Bondary 13:53
Tanica Górna Wieś 13:55
Tanica Dolna 13:56
Juszkowy Gród Kolonia I 13:58
Krugły Lasek 14:01
Krugły Lasek 14:03
Suszcza II 14:06
Planty II 14:12
Nowa Wola II 14:19
Michałowo, ul. Leśna 14:26
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 14:27
PRZYSTANKI D
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 15:30
Michałowo, ul. Leśna 15:35
Nowa Wola I 15:42
Planty I 15:49
Suszcza I 15:55
Krugły Lasek 15:59
Krugły Lasek 16:01
Juszkowy Gród Kolonia II 16:04
Tanica Dolna 16:07
Tanica Górna 16:08
Osiedle Bondary 16:11
Bondary 16:12
Bagniuki 16:14
Juszkowy Gród 16:20
Ciwoniuki 16:22
Ciwoniuki 16:23
Kuchmy 16:26
Gorbacze I 16:29
Oziabły I 16:32
Kobylanka 16:37
Michałowo, Ul. Sienkiewicza 16:40
Michałowo, ul. Leśna 16:41
Skip to content