Od 18 stycznia dzieci i młodzież szkolna będzie dowożona do szkół i przedszkola przez przewoźnika FASTER WASH. Uwaga: Autobusy dowożące młodzież szkolną i dzieci do szkół i przedszkola są to normalne linie i każdy obywatel może być nimi przewożony (oczywiście musi wykupić u kierowcy bilet) !

Godziny poranne

Tylwica Majątek 06:45
Tylwica 06:47
Potoki 06:54
Topolany 07:00
Michałowo Szkoła 07:15
Żednia 07:30
Sokole 07:33
Pieńki 07:46
Kopce 07:48
Michałowo Szkoła 07:55
Planty 06:30
Krugły Lasek 06:40
Osiedle Bondary 06:55
Tajnica 07:00
Juszkowy Gród 07:10
Nowa Wola 07:20
Kobylanka 07:28
Michałowo Szkoła 07:33
Hieronimowo 07:45
Kazimierowo 07:50
Michałowo Szkoła 07:55
Mostowlany Kolonia 06:30
Jałówka 06:45
Cisówka 06:55
Szymki 07:00
Juszkowy Gród 07:17
Ciwonikuki 07:20
Gorbacze 07:30
Oziabły 07:33
Michałowo Szkoła 07:55

Godziny popołudniowe

Michałowo Szkoła 13:30
Topolany 13:45
Potoki 13:51
Tylwica 13:58
Tylwica Majątek 14:00
Michałowo Szkoła 14:15
Kopce 14:22
Pieńki 14:24
Sokole 14:37
Żednia 14:40
Michałowo Szkoła 13:30
Kazimierowo 13:35
Hieronimowo 13:40
Michałowo Szkoła 13:52
Kobylanka 13:57
Nowa Wola 14:05
Juszkowy Gród 14:15
Tajnica 14:25
Osiedle Bondary 14:30
Krugły Lasek 14:45
Planty 14:55
Michałowo Szkoła 13:30
Oziabły 13:52
Gorbacze 13:55
Ciwonikuki 14:05
Juszkowy Gród 14:08
Szymki 14:25
Cisówka 14:30
Jałówka 14:40
Mostowlany Kolonia 14:55

Aktualne rozkłady jazdy autobusów i mikrobusów dojeżdżających do Michałowa i sąsiednich miejscowości są dostępne na stronach przewoźników. Kliknij umieszczone poniżej logo firmy aby przejść do jej rozkładu jazdy.

LOKALIZACJA PRZYSTANKU AUTOBUSOWEGO

Michałowo – ul. Seweryna Michałowskiego.