Sołectwa Gminy Michałowo (po połączeniu sołectw na XXIX Sesji RM z 24.08.2021r.)

Lp. Sołectwo (miejscowości) Imię i nazwisko Adres Telefon
1. Bondary (Bondary, Rybaki Bagniuki, Osiedle Bondary, Tanica Górna, Tanica Dolna, Rudnia, Bołtryki, Garbary) Maria Bura Bondary 11

16-050 Michałowo

503-662-350
2. Cisówka (Cisówka)
3. Ciwoniuki (Ciwoniuki, Lewsze, Oziabły, Kuryły, Nowe Kuchmy, Stare Kuchmy, Gorbacze, Kalitnik, Kowalowy Gród, Kuchmy – Kuce, Kuchmy – Pietruki) Michał Kisły Ciwoniuki 19

16-050 Michałowo

605-043-570
4. Hieronimowo (Hieronimowo) Mateusz Szczepańczuk
5. Jałówka (Jałówka, Kondratki, Kituryki, Mostowlany – Kolonia, Dublany, Gonczary) Wioleta Walasek Mostowlany Kolonia 7

16-050 Michałowo

509-428-632
6. Juszkowy Gród (Juszkowy Gród, Barszczewo, Julianka) Jarosław Sakowicz Juszkowy Gród 6

16-050 Michałowo

664-751-667
7. Kazimierowo (Kazimierowo) Marek Sutryk Kazimierowo 21

16-050 Michałowo

693-177-444
8. Kobylanka (Kobylanka) Jolanta Monach
9. Krugły Lasek (Planty, Odnoga – Kuźmy, Sacharki, Krugły Lasek, Maciejkow Góra, Pólko) Krzysztof Kardasz Maciejkowa Góra 1

16-050 Michałowo

507-957-250
10. Łuplanka (Łuplanka, Nowa Łuplanka, Stara Łuplanka, Leonowicze, Romanowo) Sławomir Łukianiuk Nowa Łuplanka 4

16-050 Michałowo

500-254-378
11. Michałowo I (ul. Akacjowa, Fabryczna, Górna, Gródecka, Kościelna, Leśna, Młynowa, Sienkiewicza, Jana Pawła II, Szkolna, Topolowa, Seweryna Michałowskiego, Wierzbowa, Żwirki i Wigury, 3 Maja), Michałowo Kolonia) Nina Bielenia 16-050 Michałowo

ul. Sienkiewicza 1/20

728-263-543
12. Michałowo II (ul. Białostocka, Hieronimowska, Kamiennobrodzka, Klonowa, Łąkowa, Nowy Świat, Plac 11 Listopada, Ogrodowa, Piaskowa, Podgórna, Polna, Projektowana, Rolnicza, Słoneczna, Sosnowa, Strzelecka, Świętojańska, Jaworowa, Wyręby) Majdan, Krynica, Kamienny Bród) Anna Kordala

 

16-050 Michałowo

ul. Klonowa 32

661-046-771
13. Nowa Wola (Nowa Wola, Tokarowszczyzna) Ewelina Świerżewska Nowa Wola 92

16-050 Michałowo

510-493-001
14. Nowosady (Nowosady, Zaleszany, Brzezina) Dorota Charytoniuk

 

15. Pieńki (Pieńki, Kopce)
16. Potoka (Potoka, Hoźna, Krukowszczyzna) Ewelina Kwasiborska – Jarmusz Potoka  47

16-050 Michałowo

519-153-910
17. Sokole (Sokole) Jan Rożko
18. Suszcza (Suszcza, Bieńdziuga, Koleśne, Supruny, Marynka) Mikołaj Krętowski
19. Szymki (Szymki, Budy, Bachury) Łukasz Matus
20. Topolany (Topolany, Mościska) Jan Tomaszewski Topolany 4

16-050 Michałowo

537-930-845
21. Tylwica (Tylwica, Tylwica – Kolonia, Tylwica – Majątek) Lilja Kulesza Tylwica – Kolonia 2

16-050 Michałowo

85-7189-408

511-263-203

22. Żednia (Żednia, Zajma) Władysław Kruk Żednia 17

16-050 Michałowo

502-560-475