Nowy rozkład kursów autobusów “szkolnych” od 1.09.2021

LINIA 1: Michałowo – Zabłudów – Tylwica-Majątek – Michałowo

PRZYSTANKI D PRZYSTANKI D D
Michałowo, ul. Sienkiewicza 06:41 Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:05
Michałowo, ul. Leśna 06:42 Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:30 15:10
Michałowo, Plac 11 Listopada 06:44 Michałowo ul. Hieronimowska I 13:32 15:12
Kamienny Bród I 06:47 Kazimierowo I 13:33 15:13
Mościska I 06:49 Kazimierowo III 13:34 15:14
Topolany I 06:52 Hieronimowo 13:40 15:20
Topolany Cerkiew i 06:54 Potoka 13:46 15:26
Topolany Kolonia i 06:56 Topolany 13:49 15:29
Tylwica III 06:58 Topolany Kolonia I 13:51 15:31
Tylwica I 06:59 Tylwica III 13:53 15:33
Folwarki Tylwickie II 07:02 Tylwica Majątek 13:54 15:34
Folwarki Wielkie Kolonia III 07:03 Piecionka 13:57 15:37
Folwarki Wielkie Kolonia I 07:05 Folwarki Tylwicke I 14:03 15:43
Folwarki Wielkie Kolonia 07:06 Folwarki Wielkie Kolonia III 14:06 15:46
Zabłudów SP 07:08 Folwarki Wielkie Kolonia I 14:07 15:47
Zabłudów Urząd Gminy 07:11 Folwarki Wielkie Kolonia 14:09 15:49
Zabłudów Kolonia 07:12 Zabłudów Kolonia I I
Folwarki Wielkie Kolonia 07:14 Zabłudów Urząd Gminy 14:13 15:53
Folwarki Wielkie Kolonia II I Zabłudów SP 14:14 15:54
Folwarki Wielkie Kolonia IV 07:19 Folwarki Wielkie Kolonia 14:17 15:57
Folwarki TylwickIe II 07:20 Folwarki Wielkie Kolonia II 14:19 15:59
Piecionka 07:23 Folwarki Wielkie Kolonia IV 14:20 16:00
Tylwica Majątek 07:29 Folwarki Tylwickie II 14:23 16:03
Tylwica IV 07:32 Tylwica 14:24 16:04
Topolany Kolonia II 07:33 Tylwica II 14:27 16:07
Topolany 07:34 Topolany Kolonia II 14:28 16:08
Potoka 07:36 Topolany Cerkiew II 14:30 16:10
Hieronimowo 07:39 Topolany II 14:32 16:12
Kazimierowo IV 07:45 Mościska II 14:34 16:14
Kazimierowo II 07:51 Kamienny Bród II 14:37 16:17
Michałowo ul. Hieronimowska II 07:52 Michałowo, Plac 11 Listopada 14:39 16:19
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:53 Michałowo, ul. Leśna 14:42 16:22
Michałowo, ul. Leśna 07:55 Michałowo, ul. Sienkiewicza 14:44 16:24

 D – kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt


LINIA 2: Michałowo – Żednia – Michałowo – Gródek – Michałowo

PRZYSTANKI D PRZYSTANKI D D
Michałowo, ul. Sienkiewicza 06:45 Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:05
Michałowo, ul. Leśna 06:47 Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:30 15:10
Kolonia Michałowo 06:49 Kolonia Michałowo 13:32 15:12
Majdan 06:51 Kopce 13:35 15:15
Kokotowo 06:57 Pieńki 13:37 15:17
Sokole 07:01 Pieńki 13:39 15:19
Żednia 07:02 Pieńki 13:40 15:20
Sokole 07:06 Pieńki 13:44 15:24
Sokole 07:09 Gródek – Kolonia II 13:47 15:27
Kokotowo 07:12 Gródek – Cemantarz 13:49 15:29
Majdan 07:17 Gródek cent. 13:50 15:30
Kolonia Michałowo 07:20 Gródek – Cemantarz 13:51 15:31
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:23 Gródek – Kolonia I 13:53 15:33
Michałowo, ul. Leśna 07:24 Pieńki 13:58 15:38
Pieńki 07:27 Michałowo, ul. Leśna 14:01 15:41
Gródek – Kolonia II 07:32 Michałowo, ul. Sienkiewicza 14:02 15:42
Gródek – Cmentarz 07:34 Kolonia Michałowo 14:05 15:45
Gródek cent. 07:35 Majdan 14:08 15:48
Gródek – Cmentarz 07:36 Kokotowo 14:13 15:53
Gródek – Kolonia I 07:38 Sokole 14:16 15:56
Pieńki 07:41 Sokole 14:19 15:59
Pieńki 07:45 Żednia 14:23 16:03
Pieńki 07:46 Sokole 14:24 16:04
Pieńki 07:48 Kokotowo 14:28 16:08
Kopce 07:50 Majdan 14:34 16:14
Kolonia Michałowo 07:53 Michałowo Kolonia 14:36 16:16
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:55 Michałowo, ul. Leśna 14:38 16:18
Michałowo, ul. Leśna 07:56 Michałowo, ul. Sienkiewicza 14:40 16:20

D – kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt


 LINIA 3: Mostowlany – Kolonia – Szymki – Michałowo

PRZYSTANKI D PRZYSTANKI D D
Kolonia Mostowlany 06:52 Michałowo, ul. Leśna 13:25 15:05
Kolonia Mostowlany II 06:55 Michałowo, ul.Sienkiewicza 13:30  

15:10

Jałówka 07:03 Kobylanka 13:32 15:12
Jałówka Kolonia 07:05 Nowa Wola 13:35 15:15
Kolonia Zaleszany 07:08 Nowa Wola 13:36 15:16
Kolonia Nowosady 07:10 Lewsze 13:40 15:20
Nowosady I 07:11 Barszczewo 13:42 15:22
Nowosady III 07:12 Barszczewo – Julianka 13:43  

15:23

Szymki I 07:15 Juszkowy Gród 13:45 15:25
Cisówka 07:20 Ciwoniuki 13:46 15:26
Szymki 07:25 Bachury – Kolonia 13:50 15:30
Szymki 07:26 Bachury 13:51 15:31
Leonowicze 07:29 Leonowicze 13:56 15:36
Bachury 07:34 Szymki 13:59 15:39
Bachury – Kolonia 07:35 Szymki 14:00 15:40
Ciwoniuki 07:39 Cisówka 14:05 15:45
Juszkowy Gród 07:40 Szymki II 14:10 15:50
Barszczewo – Julianka 07:42 Nowosady II 14:13 15:53
Barszczewo 07:43 Nowosady IV 14:14 15:54
Lewsze 07:45 Kolonia Nowosady 14:15 15:55
Nowa Wola 07:49 Kolonia Zaleszany 14:17 15:57
Nowa Wola 07:50 Jałówka Kolonia 14:20 16:00
Kobylanka 07:53 Jałówka 14:22 16:02
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:55 Kolonia Mostowlany I 14:30 16:10
Michałowo, ul. Leśna 07:56 Kolonia Mostowlany 14:33 16:13

D – kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt


LINIA 4: Michałowo – Tanica Górna – Ciwoniuki – Michałowo

PRZYSTANKI D D PRZYSTANKI D
Michałowo, ul. Sienkiewicza 06:54 15:05 Michałowo, ul. Leśna 13:25
Michałowo, ul. Leśna 06:59 15:10 Michałowo, ul. Sienkiewicza 13:30
Nowa Wola i 07:06 15:17 Kobylanka 13:33
Planty I 07:13 15:24 Oziabły II 13:37
Suszcza I 07:19 15:30 Gorbacze II 13:39
Krugły Lasek 07:22 15:33 Kuchmy 13:41
Krugły Lasek 07:24 15:35 Ciwoniuki 13:43
Juszkowy Gród Kolonia II 07:27 15:38 Ciwoniuki 13:44
Tanica Dolna 07:29 15:40 Juszkowy Gród 13:46
Tanica Górna 07:30 15:41 Bagniuki 13:51
Osiedle Bondary 07:32 15:43 Bondary 13:52
Bondary 07:33 15:44 Osiedle Bondary 13:53
Bagniuki 07:34 15:45 Tanica Górna Wieś 13:55
Juszkowy Gród 07:39 15:50 Tanica Dolna 13:56
Ciwoniuki 07:41 15:52 Juszkowy Gród Kolonia I 13:58
Ciwoniuki 07:42 15:53 Krugły Lasek 14:01
Kuchmy 07:44 15:55 Krugły Lasek 14:03
Gorbacze I 07:46 15:57 Suszcza II 14:06
Oziabły I 07:48 15:59 Planty II 14:12
Kobylanka 07:52 16:03 Nowa Wola II 14:19
Michałowo, ul. Sienkiewicza 07:55 16:06 Michałowo, ul. Leśna 14:26
Michałowo, ul. Leśna 07:56 16:07 Michałowo, ul. Sienkiewicza 14:27

D – kursuje od poniedziałku do piątku, oprócz świąt

 

Skip to content