UWAGA Zmiana kursu porannego “autobusu szkolnego” z Jałówki

W związku z pandemią koronawirusa od 6 października  PKS NOVA zmodyfikował rozkład jazdy dla dzieci dojeżdżających do szkoły.

KURS NR 3 jest przeznaczony dla dzieci młodszych (dla uczniów do klasy IV) jest taki jak dotychczas (grafika poniżej)

Uczniowie klas starszych (od klasy IV wzwyż) powinni korzystać z komunikacji linią Jałówka – Michałowo – Białystok (odjazd z Jałówki 7.00)

ROZKŁAD TEGO Autobusu AUTOBUSU :

7.00 JAŁOWKA

7.03 KOLONIA NOWOSADY

7.06 KOLONIA ZALESZANY 1

7.09 KOLONIA ZALESZANY 2

7.11 ZALESZANY

7.13 KOLONIA ZALESZANY

7.15 NOWOSADY

7.16 NOWOSADY

7.19 SZYMKI

7.21 SZYMKI KOLONIA

7.24 SZYMKI 2

7.25 SZYMKI 1

7.27 LEONOWICZE

7.30 BACHURY

7.33 BACHURY KOLONIA

7. 37 CIWONIUKI

7. 39 JUSZKOWY GRÓD

7.41 BARSZCZEWO, JULIANKA

7.42 BARSZCZEWO

7.44 LEWSZE

7.47 NOWA WOLA

7.51 LESANKA

7.53 MICHAŁOWO

Skip to content